Pozor!
Od 1.6.2022 jsme na nové adrese
Skořepka 15, Brno město.Dne 26 a 27.9. dovolená..

SKÚTRY a MOPEDY

Nejprodávanější

79 položek celkem
163401669413054phoenix bila 002 2500
Akce Novinka
42 990 Kč
39033
163394079313054phoenix cerveny web 001
Akce Novinka
42 990 Kč
895/S104
Nahoru
Další produkty

 Skútr (z angl. Scooter) je jednostopé vozidlo podobné motocyklu, charakteristické malými koly, nízko objemovým motorem (obvykle 125 cm³), případně elektromotorem, a částečnou kapotáží s podlážkou, bez horní části rámu.

Moped je pohodlný a díky své malé spotřebě paliva vhodný dopravní prostředek do zaměstnání, na rekreaci a za sportem pro jednu osobu. Usnadňuje rychlou dopravu ve městě a na venkově. Pro svou malou váhu a malé rozměry je lehce přenosný.


 nové Skútry? kupte u nás...

Nebojte se zakoupení nového čínského skútru, kvalita těchto strojů stále roste, víme co prodáváme. Stroje, které u nás nabídneme do prodeje si pečlivě vybíráme, našim cílem je vydělat a né prodělat, proto nenabízíme levné a podřadné stroje, které nás zrujnují následným servisem a reklamacemi! Každý skútr, který u nás jde do prodeje známe do poslední matičky, skútry jsou nám totiž dodávány v demontu, jen částečně složené a proto každému stroji věnujeme maximální péči již v prvopočátcích když se skládá.

Na všech námi nabízených skútrech můžete opravdu ihned odjet, samozřejmostí je, že vám k novému skútru vystavíme převozní SPZ, která vám bude platit prvních 10 pracovních dnů provozu. Tato služba je samozřejmě bezplatná. Opravdu není čeho se obávat, celý proces zakoupení nového skútru včetně instruktáže a seznámení se strojem vám nezabere více než hodinu času.


 Naše prodejna - virtuální prohlídka. Nejsme eshop v garáži! Klikni a vstup...

 

 

Skútry a mopedy pro komfortní a bezpečnou jízdu

Doporučujeme skútr s nádechem Itálie, Capirelli Mustang 125 ccm, který vás zaujme svým sportovním vzhledem a je určený nejen pro jízdu ve městě. Máme pro vás také luxusně vybavený skútr Kentoya Asphyx 125 ccm s velkým palubním ukazatelem, ten ocení opravdoví pohodáři. Jako další skútr s vysokým poměrem cena vs. kvalita bych doporučil špičkový skútr NEW Maximus 125 ccm od renomovaného výrobce Capirelli.


Dále vám nabízíme v případě, že se rozhodnete pro skútr od nás tyto služby:

  • možnost financování stroje na splátky s akontací od 0 Kč
  • bezplatnou montáž zakoupeného příslušenství (boxy, kufry, atd...)
  • možnost dopravení skútru domů (do 40 km zdarma)
  • podložku pod SPZ
  • občerstvení zdarma

 Proč skútr právě od nás?

Nebojte se zakoupení nového čínského skútru, kvalita těchto strojů stále roste, víme co prodáváme. Stroje, které u nás nabídneme do prodeje si pečlivě vybíráme, našim cílem je vydělat a nikoli prodělat, proto nenabízíme levné a podřadné stroje, které nás zrujnují následným servisem a reklamacemi! Každý skútr, který u nás jde do prodeje známe do poslední matičky, skútry jsou nám totiž dodávány v demontu, jen částečně složené a proto každému stroji věnujeme maximální péči již v prvopočátcích při jeho finální montáži.


 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.