Prodejna dočasně uzavřena.Návštěva možná po tel.domluvě na tel.603184365.Pozor!
Servis tel.608891140..

14 položek celkem

Nejnovější trendy mezi skútry 125 ccm

Mezi trendy letošního roku patří zejména skútry z kategorie maxi a city. Maxi skútry se vyznačují vysokou pohodlností, vzhledem k rozměrům i tak stále nízkou spotřebou a elegantní designem. Nejoblíbenější skútr z této kategorie je skútr o obsahu 125 ccm od spolehlivého výrobce Kentoya a to model Maximuskterý se dá koupit hned ve třech barevných provedeních. Totožný skútr vyrábí a dodává také společnost Capirelli, která v našem obchodě také své místo a patří mezi nejprodávanější značky na trhu.

Skútry 125 ccm z naší nabídky se vyznačují ekonomickým provozem a vysokou mírou bezpečnosti. Všechny nabízené skútry mají patřičné homologace, bezpečnostní testy a osvědčení.

Dojeďte nás navštívit k nám do prodejny, máme zde pro vás vystaveno na 150 metrech čtverečních až 50 modelů skútrů 125 ccm, které jsou připraveny ihned k odběru nebo odeslání. 


 

prodejna 2 399

 

Na všech námi nabízených skútrech můžete opravdu ihned odjet, samozřejmostí je, že vám k novému skútru vystavíme převozní SPZ, která vám bude platit prvních 10 pracovních dnů provozu. Tato služba je samozřejmě bezplatná. Opravdu není čeho se obávat, celý proces zakoupení nového skútru včetně instruktáže a seznámení se strojem vám nezabere více než hodinu času.

Dále vám nabízíme v případě, že se rozhodnete pro skútr od nás tyto služby:

  • možnost financování stroje na splátky s akontací od 0Kč
  • bezplatnou montáž zakoupeného příslušenství (boxy, kufry, atd...)
  • podložku pod SPZ a moto lékárničku zdarma
  • chlazené občerstvení zdarma

 Proč skútr právě od nás?

Nebojte se zakoupení nového asijského skútru, kvalita těchto strojů stále roste, víme co prodáváme. Stroje, které u nás nabídneme do prodeje si pečlivě vybíráme, našim cílem je vydělat a né prodělat, proto nenabízíme levné a podřadné stroje, které nás zrujnují následným servisem a reklamacemi! Každý skútr, který u nás jde do prodeje známe do poslední matičky, skútry jsou nám totiž dodávány v demontu, jen částečně složené a proto každému stroji věnujeme maximální péči již v prvopočátcích když se montuje.

Skútry 125 ccm – stylový design a snadná ovladatelnost

V naší nabídce je z hlediska prodeje velmi úspěšný model Kentoya VIRON 125 ccm. Tento skútr je oblíbený pro svou ovladatelnost. Komfort tohoto skútru 125 ccm zvyšují kotoučové brzdy. Tento skútr je vhodný pro řidiče od 16 let. Nezanedbatelnou výhodou je jeho ekonomický provoz – spotřeba je pouze kolem 3 l/100 km.


 Naše prodejna - virtuální prohlídka. Nejsme eshop v garáži! Nakoukněte...

 

 


Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.