Prodejna dočasně uzavřena.Návštěva možná po tel.domluvě na tel.603184365.Pozor!
Servis tel.608891140..

15 položek celkem

S10_BEAR_ELEKTRO

Proč zakoupit čtyřkolku právě z našeho obchodu? Čtěte dále!

  • Na všechny čtyřkolky poskytujeme kompletní 24 měsíční záruční a následně i pozáruční servis.

 

  • Jen u nás je samozřejmostí také bezplatná odborná montáž a seřízení stroje - to vám jiné podobné obchody nenabídnou. Proto si dejte pozor na tzv. diskontní prodej, kdy vám někteří jiní prodejci zašlou "něco" v krabici a vy si to pak složitě musíte doma skládat. V některých obchodech je také běžnou praxí to, že když vám "levně" zakoupenou čtyřkolku neposkládá servis ztrácíte záruku a tak z počátku ušetřené peníze stejně investujete dále.

 

  • A právě proto u nás je každá prodaná čtyřkolka odborně smontována, vyzkoušena a seřízena, za tuto službu si nic neúčtujeme - bereme to totiž jako samozřejmost!

 

  • Se zákazníky jednáme vždy na rovinu, nenadhodnocujeme nosnost ani dojezd strojů - udáváme skutečné reálné informace.

 

  • Všechny nabízené čtyřkolky splnují veškeré platné bezpečnostní předpisy a jsou určené pro EUBezpečnostní standardy odpovídají nejnovějším směrnicím EU. 

Dětské čtyřkolky pro radost i nevšední zážitky aneb čtyřkolka pro děti do každé rodiny 

Jak vybrat?

Elektrická čtyřkolka ECO Cobra pro nejmenší děti do věku 7 let je vybavena motorem o výkonu 800 W a je dlouhodobě pro tento věk nejlepší volbou na trhu, není poruchová a děti ji milují. Dosáhnete s ní rychlosti až 35 km/h a její dojezdová vzdálenost je 12-15 km. Pro děti od věku 7 let pak již doporučujeme zakoupit model Barbarossa 800W nebo ještě lépe některou z 1000W čtyřkolek, tyto stroje s dítětem porostou mnoho let, živitnost baterí je totiž nejméně 2,5 roku a dají se levně dokoupit a snadno vyměnit.

 


 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.