Pozor!Od 1.6.2022 jsme na nové adrese Skořepka 15

Dětské elektrické čtyřkolky

Nejprodávanější

14 položek celkem

S10_BEAR_ELEKTRO

Proč zakoupit čtyřkolku právě z našeho obchodu? Čtěte dále!

  • Na všechny čtyřkolky poskytujeme kompletní 24 měsíční záruční a následně i pozáruční servis.

 

  • Jen u nás je samozřejmostí také bezplatná odborná montáž a seřízení stroje - to vám jiné podobné obchody nenabídnou. Proto si dejte pozor na tzv. diskontní prodej, kdy vám někteří jiní prodejci zašlou "něco" v krabici a vy si to pak složitě musíte doma skládat. V některých obchodech je také běžnou praxí to, že když vám "levně" zakoupenou čtyřkolku neposkládá servis ztrácíte záruku a tak z počátku ušetřené peníze stejně investujete dále.

 

  • A právě proto u nás je každá prodaná čtyřkolka odborně smontována, vyzkoušena a seřízena, za tuto službu si nic neúčtujeme - bereme to totiž jako samozřejmost!

 

  • Se zákazníky jednáme vždy na rovinu, nenadhodnocujeme nosnost ani dojezd strojů - udáváme skutečné reálné informace.

 

  • Všechny nabízené čtyřkolky splnují veškeré platné bezpečnostní předpisy a jsou určené pro EUBezpečnostní standardy odpovídají nejnovějším směrnicím EU. 

Dětské čtyřkolky pro radost i nevšední zážitky aneb čtyřkolka pro děti do každé rodiny 

Jak vybrat?

Elektrická čtyřkolka ECO Cobra pro nejmenší děti do věku 7 let je vybavena motorem o výkonu 800 W a je dlouhodobě pro tento věk nejlepší volbou na trhu, není poruchová a děti ji milují. Dosáhnete s ní rychlosti až 35 km/h a její dojezdová vzdálenost je 12-15 km. Pro děti od věku 7 let pak již doporučujeme zakoupit model Barbarossa 800W nebo ještě lépe některou z 1000W čtyřkolek, tyto stroje s dítětem porostou mnoho let, živitnost baterí je totiž nejméně 2,5 roku a dají se levně dokoupit a snadno vyměnit.

 


 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení