Prodejna dočasně uzavřena.Návštěva možná po tel.domluvě na tel.603184365.Pozor!
Servis tel.608891140..

Historie firmy čtyřkolky Hombráč

Jak šel čas...

Prodejna čtyřkolky Hombráč vznikla v průběhu let 2010-2011 kdy zpočátku byla provozována pouze půjčovna velkých čtyřkolek TGB a posléze i dětských mini čtyřkolek, provozovna půjčovny byla umístěna v rozsáhlém areálu bývalého zahradnictví v Brně – Komárově. Vznikla stránka půjčovny www.hombrac.cz, která se během krátké doby stala velice navštěvovanou. Celý nápad udělat prodejnu vznikl  právě v době provozování půjčovny, poptávka zákazníků po zakoupení čtyřkolek stoupala a tak jsem se rozhodl založit i menší krámek zaměřený právě na prodej těchto strojů. Následovalo stěhování do současného místa, kde se nyní nachází naše prodejna. V průběhu roku 2011 jsem získal autorizaci na prodej skútrů Kentoya a díky tomu jsem se stal jedinou autorizovanou prodejnou skútrů Kentoya s výhradním zastoupením pro oblast města Brna. Následovalo založení dnes již známého eshopu na adrese www.ctyrkolky-hombrac.cz , kde zpočátku bylo nabízeno jen pár desítek výrobků. Dnes v tomto eshopu najdete více než 3000 položek. Obchod se postupem času vyprofiloval tak, že našim hlavním artiklem v této době jsou skútry 125 ccm právě od výrobce Kentoya Motors, motokola Sunway a dětské čtyřkolky s obsahem motoru 125 ccm. Samozřejmostí, ale je také prodej veškerého příslušenství, doplňků a náhradních dílů jak pro skútry, motokola tak i pro čtyřkolky.

Vzhledem k poptávce v roce 2013 následovala slovenská obdoba našeho eshopu na adrese www.stvorkolky-hombrac.sk, kde jspu nabízeny naše TOP produkty a v současné době je na eshopu zveřejněno více než 1000 produktů a stránky mají měsíční návštěvnost až 6000 uživatelů.

Rok 2014 nám přinesl hned dva nové projekty. Jako první nákupní galerie Motorhaus.cz kde, nyní najdete vše pro motokolo. Původně byl tento eshop zaměřen na prodej dílů a doplňků pro auto-moto, vzhledem k ukončení činnosti hlavního dodavatele byl tento projekt ukončen a eshop je postupně plněn produkty se zaměřením na motokolo. A jako druhý projekt, jsem spustil stránky www.kentoya-brno.cz, které mají být a jsou podporou prodeje skútrů a doplňků právě pro stále populárnější značku Kentoya Motors.

Rok 2018 se stal zlomový, dne 25.1. změnil obchod majitele. 51% podíl eshopu i kamenné prodejny odkoupila společnost Capirelli Brno s.r.o.  a obchod čtyřkolky Hombráč tak po úpadkovém roce 2017, kdy EU zlomila vaz všem prodejcům skútrů čeká nová éra. Čeká nás boj, čeká nás boj o vybudování a znovuzískání silného postavení na trhu jako tomu bylo do roku 2017. Z úsporných důvodů je ukončen slovenský eshop štvorkolky Hombráč.

Rok 2019 - obchod se opět rozrůstá a připravuje na nadcházející sezónu. Do pozice managera obchodu je opět jmenován Petr Šustai s firma se chystá na velký comeback. Velikonoce jsou pro tento rok zlomové. Eshop rozšiřuje svoji nabídku o 35 000 položek, zařazuje do prodeje sportovní vybavení a rozšiřuje nabídku náhradních dílů pro moto. Nedílnou změnou je nový moderní design eshopu. S tou změnou je eshop rozšířen také o možnost platby v EUR a expedujeme nově zase i na Slovensko.

Rok 2022 - po přestávce se vrací ke 100% podílu Petr Šustai a společnost Capirelli v Brně ukončuje působení.

  • ZE ZÁKULISÍ

Ročně všechny naše stránky navštíví 300 000 návštěvníků. V průměru každý 142 návštěvník našich eshopů u nás uskuteční objednávku. Průměrná hodnota objednávky činní cca 4500 Kč. Za rok u nás spotřebujeme 25 400 listů papíru na tisk návodů, faktur a administrace.

  • KDE NÁS NAJÍT

Prodejna eshopů čtyřkolky Hombráč, Kentoya Brno, Motorhaus, sklad i servis se nachází v areálu zámku Belcredi v Brně Líšni na adrese Pohankova 8 v zadním traktu. Do Líšeňského zámku Belcredi však vjíždějte z ulice Horákovská, máme zde vlastní 24 hodin denně střežený prostor s velkou parkovací plochou pro zákazníky a servisním zázemím. Do areálu pohodlně lze zajet osobním i nákladním autem a parkovat zde.

  • A CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT ?

Pro všechny naše zákazníky zajišťujeme komplexní služby od počátečního poradenství, přes možnost zajištění financování zboží a strojů na splátky se společností Essox, zajištění povinného ručení u všech českým pojišťoven až po konečný záruční i pozáruční ATV a moto servis. Samozřejmostí je příjemný proškolený personál, který je vždy připraven vám zodpovědět veškeré vaše dotazy a plnit Vám vaše přání a sny.

  • MOTO SERVIS

Pro nás obchod se zákazníkem nekončí pouze prodejem stroje, ale zajišťujeme Vám kompletní servis čtyřkolek a skútrů včetně zajištění náhradních dílů pro zakoupený stroj po celou dobu jeho provozu, tudíž i po uplynutí 24 měsíční záruky. Veškeré mechanické práce provádí zkušený technik a samozřejmostí je i plnohodnotná záruka na veškeré prováděné úkony.

  • ASISTENČNÍ SLUŽBA

V případě nouze pro Vás zajistíme také asistenční službu, kdy jsme schopni pro Vás našim vozem přijet a Vás i porouchaný stroj přepravit k nám na servis a zajistit potřebnou opravu. Kvalitní servis a spokojený zákazník je pro nás hlavní prioritou, protože jsme si vědomi, že když strojům poskytneme vysokou péči je to předsudkem dlouhé životnosti každého stroje.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.