TEL: 603 184 365!

Čtyřkolka pro děti, elektro 800W - Kentoya | červená spider

Kód: 9986
Značka: KENTOYA
12 990 Kč
Momentálně nedostupné

Dětská mini čtyřkolka je kvalitní a designově velmi dobře zpracovaná. Je vybavena elektro-motorem o výkonu 800 Wattů, který dokáže čtyřkolku rozjet rychlostí 25-30 km/h. Je vyrobena z kvalitního pevného materiálu.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý velký stroj pro objevování nových možností pro ty nejmenší. Kentoya přidala nový model mini ATV do své nabídky a udělala tak další krok pro odvětví dětských čtyřkolek. Design je věrný dospělým modelům včetně ochranných rámů, brzd a pohodlného sedla. Dětské oči jiskří a prcek převáží věci z bodu A do bodu B a pokud je zahnán pilot do kouta díky možnosti volit směr dopředu i dozadu ve třech možnostech, nemusíte být vždy po ruce. Elektromotor s dostatečným akumulátorem nabízí široké využití jak doma na zahradě, tak i na kratší výlety.

Proč zakoupit čtyřkolku právě z našeho obchodu? Čtěte dále!

  • Na všechny čtyřkolky poskytujeme kompletní 24 měsíční záruční a následně i pozáruční servis. 
  • Jen u nás je samozřejmostí také bezplatná odborná montáž a seřízení stroje - to vám jiné podobné obchody nenabídnou. Proto si dejte pozor na tzv. diskontní prodej, kdy vám někteří jiní prodejci zašlou "něco" v krabici a vy si to pak složitě musíte doma skládat. V některých obchodech je také běžnou praxí to, že když vám "levně" zakoupenou čtyřkolku neposkládá servis ztrácíte záruku a tak z počátku ušetřené peníze stejně investujete dále. 
  • A právě proto u nás je každá prodaná čtyřkolka odborně smontována, vyzkoušena a seřízena, za tuto službu si nic neúčtujeme - bereme to totiž jako samozřejmost! 
  • Se zákazníky jednáme vždy na rovinu, nenadhodnocujeme nosnost ani dojezd strojů - udáváme skutečné reálné informace.
  • Všechny nabízené čtyřkolky splňují veškeré platné bezpečnostní předpisy a jsou určené pro EUBezpečnostní standardy odpovídají nejnovějším směrnicím EU. 

 


Absolutní novinka již nyní u nás v nabídce. Model 2018 má zcela přepracovanou elektroniku, výrobce odstranil veškeré neduhy první série a čtyřkolka se tak stává opět atraktivním modelem. Na čtyřkolku se zmístní dvě děti ve školkovém věku nebo jedno dítě ve věku 7 až 10 roků.

Oblíbená čtyřkolka SPIDER nyní přichází i v ekologickém elektro provedení. Silný motor 800W zajišťuje dostatečný výkon i pro ty nejnáročnější z dětí.

Pro maximální pohodlí a komfort je čtyřkolka vybavena také zpátečkou a tří rychlostním voličem, kdy můžete navolit dítěti požadovanou maximální rychlost - zajistit ji klíčkem a poté klíček odejmout aby si dítko nemohlo navolit jinou rychlost čtyřkolky.

Dětská mini čtyřkolka je kvalitní a designově velmi dobře zpracovaná. Je vybavena elektro-motorem o výkonu 800 Wattů, který dokáže čtyřkolku rozjet rychlostí 25-30 km/h. Je vyrobena z kvalitního pevného materiálu.

Čtyřkolka je vybavena světlem. 3 baterie 12V jsou zárukou dlouhého dojezdu cca 10 až 15 km (dle zatížení a terénu) Do tělesné váhy 60 kg zůstává QUAD stále obratný a mrštný . Čtyřkolka je automatická, řadí se pouze vpřed nebo vzad.

Díky tichému a ekologickému elektromotoru, můžete na čtyřkolce jezdit téměř kdekoli např. jít s dětmi na procházku do parku, kam s benzínovou čtyřkolku nemůžete.

Technická specifikace:

Výrobce Kentoya
Model Torino 800W
Motor 36V eco elektromotor
Výkon 800W
Rychlost 1. stupeň 25km / h, 2. stupeň 14km / h, 3. stupeň 7km / h
Převod Vpřed / vzad
Pohon Řetěz
Doba jízdy 6-8 hodiny
Baterie 3x 12V 12Ah
Podvozek Odpružený
Brzdy Kotoučové brzdy
Hmotnost 50 Kg
Zatížení 60 Kg
Pneumatiky (přední | zadní) 4,10-6 | 13x5.00-6
Rozměry v mm  
D x š x v 108x64x79 cm

 

Video ukázka:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.