Prodejna dočasně uzavřena.Návštěva možná po tel.domluvě na tel.603184365.Pozor!
Servis tel.608891140..

Čtyřkolka pro děti, elektro 1000W - Renegade s vozíkem | zelená

Kód: 9990
Značka: SUNWAY
16 999 Kč
K DISPOZICI - MŮŽETE SI OBJEDNAT

Pracovníček pro malé je vybavena elektro-motorem o výkonu 1000 Wattů, který dokáže čtyřkolku rozjet rychlostí 25-30 km/h. Je vyrobena z kvalitního pevného materiálu a je osazena tažným zařízením pro připojení tažného vozíku, který je také již v ceně.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč zakoupit čtyřkolku právě z našeho obchodu? Čtěte dále!

  • Na všechny čtyřkolky poskytujeme kompletní 24 měsíční záruční a následně i pozáruční servis. 
  • Jen u nás je samozřejmostí také bezplatná odborná montáž a seřízení stroje - to vám jiné podobné obchody nenabídnou. Proto si dejte pozor na tzv. diskontní prodej, kdy vám někteří jiní prodejci zašlou "něco" v krabici a vy si to pak složitě musíte doma skládat. V některých obchodech je také běžnou praxí to, že když vám "levně" zakoupenou čtyřkolku neposkládá servis ztrácíte záruku a tak z počátku ušetřené peníze stejně investujete dále. 
  • A právě proto u nás je každá prodaná čtyřkolka odborně smontována, vyzkoušena a seřízena, za tuto službu si nic neúčtujeme - bereme to totiž jako samozřejmost! 
  • Se zákazníky jednáme vždy na rovinu, nenadhodnocujeme nosnost ani dojezd strojů - udáváme skutečné reálné informace.
  • Všechny nabízené čtyřkolky splňují veškeré platné bezpečnostní předpisy a jsou určené pro EUBezpečnostní standardy odpovídají nejnovějším směrnicím EU. 

 


Oblíbená čtyřkolka RENEGADE nyní přichází i v ekologickém elektro provedení. Extra silný motor 1000W zajišťuje dostatečný výkon i pro ty nejnáročnější z dětí.

Pro maximální pohodlí a komfort je čtyřkolka vybavena také zpátečkou a tří rychlostním voličem, kdy můžete navolit dítěti požadovanou maximální rychlost - zajistit ji klíčkem a poté klíček odejmout aby si dítko nemohlo navolit jinou rychlost čtyřkolky.

Dětská mini čtyřkolka je kvalitní a designově velmi dobře zpracovaná. Je vybavena elektro-motorem o výkonu 800 Wattů, který dokáže čtyřkolku rozjet rychlostí 25-30 km/h. Je vyrobena z kvalitního pevného materiálu.

Čtyřkolka je vybavena světlem. 3 baterie 12V jsou zárukou dlouhého dojezdu cca 10 až 15 km (dle zatížení a terénu) Do tělesné váhy 60 kg zůstává QUAD stále obratný a mrštný . Čtyřkolka je automatická, řadí se pouze vpřed nebo vzad.

Díky tichému a ekologickému elektromotoru, můžete na čtyřkolce jezdit téměř kdekoli např. jít s dětmi na procházku do parku, kam s benzínovou čtyřkolku nemůžete.

Technická specifikace:

Výrobce Sunway
Model Renegade 1000W
Motor 36V eco elektromotor
Výkon 1000W
Rychlost 1. stupeň 30km / h, 2. stupeň 15km / h, 3. stupeň 7km / h
Převod Vpřed / vzad
Pohon Řetěz
Doba jízdy 6-8 hodiny
Baterie 3x 12V 12Ah
Podvozek Odpružený
Brzdy Kotoučové brzdy
Hmotnost 48 Kg
Zatížení 70 Kg
Pneumatiky (přední | zadní) 4,10-6 | 13x5.00-6
Rozměry v mm  
D x š x v 110x62x79 cm

 

Ilustrační video ukázka:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.