Sledujte akce na Facebooku!

Otevírací doba prodejny:
Po - Pá: 9:30 - 16:00 hod.
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Čtyřkolky HOMBRÁČ
zadní trakt zámku Belcredi
Pohankova 8
Brno - Líšeň   62800
+420 736 783 294
obchod@hombrac.cz
Prodejna čtyřkolky Hombráč
MAPKA - KUDY K NÁM

 

Metody platby v eshopu čtyřkolky Hombráč

 


Levné, ale kvalitní skútry 125 ccm

Nejnovější trendy mezi skútry 125 ccm

Mezi trendy letošního roku patří zejméma skútry z kategorie maxi. Tyto tzv. maxi skútry se vyznačují vysokou pohodlností, vzhledem k rozměrům i tak stále nízkou spotřebou a elegantní designem. Nejoblíbenější skútr z této kategorie je skútr 125 ccm Jonway GTS, který se dá koupit hned ze tří českých distribucí, kdy cena začíná již na 39990Kč za model KM Wing 125 ccm.

Skútry 125 ccm z naší nabídky se vyznačují ekonomickým provozem a vysokou mírou bezpečnosti. Všechny nabízené skútry mají patřičné homologace, bezpečnostní testy a osvědčení.

Přiďte nás navštívit k nám do prodejny, máme zde pro vás vystaveno až 30 modelů skútrů 125 ccm, které jsou připraveny ihned k odběru nebo odeslání. 

showroom Hombráč prodejna Hombráč

Na všech námi nabízených skútrech můžete opravdu ihned odjet, samozřejmostí je, že vám k novému skútru vystavíme převozní SPZ, která vám bude platit prvních 10 pracovních dnů provozu. Tato služba je samozřejmě bezplatná. Opravdu není čeho se obávat, celý proces zakoupení nového skútru včetně instruktáže a seznámení se strojem vám nezabere více než hodinu času.

Dále vám nabízíme v případě, že se rozhodnete pro skútr od nás tyto služby:

  • možnost financování stroje na splátky s akontací od 0Kč
  • bezplatnou montáž zakoupeného příslušenství (boxy, kufry, atd...)
  • podložku pod SPZ a moto lékárničku zdarma
  • možnost sjednání povinného ručení
  • občerstvení zdarma

Proč skútr právě od nás?

Nebojte se zakoupení nového čínského skútru, kvalita těchto strojů stále roste, víme co prodáváme. Stroje, které u nás nabídneme do prodeje si pečlivě vybíráme, našim cílem je vydělat a né prodělat, proto nenabízíme levné a podřadné stroje, které nás zrujnují následným servisem a reklamacemi! Každý skútr, který u nás jde do prodeje známe do poslední matičky, skútry jsou nám totiž dodávány v demontu, jen částečně složené a proto každému stroji věnujeme maximální péči již v prvopočátcích když se skládá.

Skútry 125 ccm – stylový design a snadná ovladatelnost

V naší nabídce je z hlediska prodeje velmi úspěšný model Kentoya FEVER 125 ccm. Tento skútr je oblíbený pro svou ovladatelnost. Komfort tohoto skútru 125 ccm zvyšují kotoučové brzdy. Tento skútr je vhodný pro řidiče od 16 let. Nezanedbatelnou výhodou je jeho ekonomický provoz – spotřeba je pouze kolem 3 l/100 km.

Řadit podle 
Výrobce  

Nádherný a precizně vyrobaný skútr Jonway City 125 určený jak pro rušný městský provoz,tak i na celodenní výlety.Tento skútr je možné řídit s řidičským oprávněním sk.B tedy na auto. Skútr je osazen bezporuchovým vzduchem chlazeným jednoválcovým motorem s velmi dobrou akcelerací i při zatížení ve dvouch osobách. Technické vlastnosti: Suchá hmotnost: 120kg Rozvor: 1350mm Vnější velikost: 1980 * 680
Cena 29 900 Kč

Skútr Jonway City 125 ccm
NOVINKA


SKÚTR KENTOYA VIRON SPORT 125 ccm 4T Technické informace: Motor: 4-dobý jednoválec Obsah: 124,6 ccm Výkon: 5,2/7400 kW/min Poměr výkon/hmotnost: 0,0486 kW/kg Startování: mech./el. Rozměry: 1880/715/1170 mm Rozvor: 1330 mm Hmotnost: 107 kg Zavěšení kol přední: teleskop. vidlice Zavěšení kol zadní: kyvná Brzdy přední/zadní: kotouč / kotouč Nosnost: 163 kg Chlazení: vzduchem Max.rychlost: 80km./hod
Cena 29 990 Kč

Skútr KENTOYA VIRON SPORT 125 ccm
NOVINKA


Italská elegance spojená s asijskou přesností, přitom ale český výrobce – to je značka skútrů Capirelli. Na českém trhu se pohybujeme od roku 2008 a hned jsme se díky nízkým cenám a kvalitnímu zboží dostali do popředí českého trhu se skútry. V našem eshopu naleznete nejen nabídku nejnovějších modelů skútrů, ale i veškeré doplňky, výbavu pro jízdu a také náhradní díly nejen pro skútry Capirelli.
Cena 30 479 Kč

Skútr CAPIRELLI Grande Porto 125 ccm
NOVINKA


SKÚTR 125 ccm KENTOYA FEVER 4T  Nyní jen u nás s podzimním bonusem:  doprava po celé ČR zcela zdarma povinná výbava zdarma navíc v případě financoování skútru na úvěr sleva z kupní ceny až 4000Kč Skútr Kentoya FEVER 125 ccm se vyznačuje velice moderním vzhledem iritující sportovní motocykl. Hlavní předností tohoto modelu je vysoká spolehlivost, digitální ukazatel, palubní počítač a LED osvětlení,
Cena 31 990 Kč

Skútr Kentoya FEVER 125 4T + BONUS ZDARMA


Italská elegance spojená s asijskou přesností, přitom ale český výrobce – to je značka skútrů Capirelli. Na českém trhu se pohybujeme od roku 2008 a hned jsme se díky nízkým cenám a kvalitnímu zboží dostali do popředí českého trhu se skútry. V našem eshopu naleznete nejen nabídku nejnovějších modelů skútrů, ale i veškeré doplňky, výbavu pro jízdu a také náhradní díly nejen pro skútry Capirelli.
Cena 33 885 Kč

Skútr CAPIRELLI Adonice 125 ccm
NOVINKA


Skútr C5 125 4T vyniká důrazem na detail, pozornost byla věnována každému dílu včetně moderního krytu variátoru a sportovní palubní desky s dominantním kruhovým otáčkoměrem a digitálním tachometrem. S tímto skútrem se můžete bez obav vydat po městě, rozbitých cestách, serpentinách a díky pevnému podvozku a velkým kolům se nemusíte bát atakovat ani na polní cestu. C5 přišla s klasickým konceptem
Cena 35 990 Kč

Skútr KENTOYA C5 125 ccm 4T
NOVINKA


Jonway Astro Elegant 125  Velký skútr za bezkonkurenční cenu na trhu. Postačí řidičské oprávnění skupiny B (na auto). U skutr Jonway Elegant 125 je kladen maximální důraz na vysokou spolehlivost motoru jako u všech motorů firmy Jonway. Dále pak, výborné kapalinové brzdy a transparentní přenos výkonu. S tímto skútrem se můžete bez obav vydat po městských silnicích, tak i horších vesnických cestách.
Cena 35 999 Kč

Jonway 125 Astro ELEGANT
NOVINKA


Novinka pro tento rok vyráběná firmou Jonway. Nádherný velký skútr Jonway GTS, který připomíná skútr SilverWing. Díky své velikosti a robusnosti se tento skútr vyznačuje velmi vysokým komfortem i při jízdě s pasažérem. Skútr je vybaven bočním i centrálním stojanem pro snadnou manipulaci. Velký úložný prostor pod sedadlem. TECHNICKÁ SPECIFIKACE: Hmotnost: 160 kg  Rozvor: 1650 mm  Vnější rozměry:
Cena 37 924 Kč

SKÚTR JONWAY GTS MAXI - 125 ccm, BLACK EDITION


Nádherný velký skútr Jonway GTS 125 ccm, který vzdáleně připomíná skútr Honda SilverWing. Od ledna 2013 na řízení tohoto skutr již stačí řidičské oprávnění skupiny B (tedy na auto). Možno řídit od 16 let věku. Naprostá novinka pro tento rok vyráběná firmou Jonway. Samozřejmostí je elektrický i nožní startér a spolehlivý brzdový systém kotoučovými brzdami.Pozor přední kolo má 2 brzdové kotouče
Cena 39 990 Kč

Skútr 125 Jonway GTS NEXUS 6
NOVINKA


OTVjM